
Торцева обробна дошка ясен/горіх 320х230х40 мм Gorillas BBQ DS54
999 ₴
- В наявності
- Код: 5398
+380 (67) 865-06-22
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Преміальні торцеві дошки з натурального дерева — ідеальний вибір для щоденного використання. Вони не туплять ножі, вирізняються міцністю, довговічністю та стильним виглядом. У комплекті також доступні кухонні набори з необхідним приладдям для зручного та безпечного приготування їжі. Практичні, екологічні та створені для справжнього задоволення від кулінарії.
Характеристики:
Матеріал - ясен/горіх
Ширина - 230 мм
Довжина - 320 мм
Товщина - 40 мм
Обробка дошки - масло вазелінове вищого очищення
Виробник - Gorillas BBQ
Комплектація
Дошка торцева - 1 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Дерево |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Товщина | 40 мм |
| Ручка | Немає |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 40 мм |
| Нековзна основа | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Бортик по периметру робочої поверхні | Ні |
| Жолобок по периметру робочої поверхні | Так |
| Вбудована заточка для ножів | Ні |
| Кришка | Немає |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴


