Новинка 2024р
Новий рожевий басейн і тільки при діаметрі 2,44м - висотою 76см
Хочете насолоджуватися з сім'єю купанням в басейні, але немає бажання витрачати час і чималі фінанси на установку стаціонарного обладнання?
Ви цінуєте мобільність і міцність? Зверніть увагу Intex 28205, каркасний басейн Metal Frame Pool.
Приємного синього кольору, три метри в діаметрі. Досить просторий, зможуть купатися не тільки діти.
Каркас із сталевих оцинкованих труб, надає необхідну жорсткість і стійкість конструкції, він витримає значний тиск води.
Особлива технологія виготовлення стінок: два шари вінілу і шар спеціальної скловолоконної сітки для особливої міцності.
Чи не вимогливий до основи для установки, досить розчистити рівну площадку за розміром дна чаші. Зібрати можна хвилин за тридцять, а після насолоджуватися прохолодною свіжістю води. Ціна доступна для Такої надійної речі, яка при правильному використанні буде радувати роки.
Якщо ваш вибір економічність, практичність і зручність, придбайте каркасний басейн Intex 28205 Metal Frame Pool. Відпочинок на дачі або прибудинковій ділянці стане куди комфортніше.
Intex 28290, каркасний басейн 244 x 76 см Metal Frame Pool купити за найкращою ціною в Києві, Харкові, Дніпрі, Львові, Полтаві, Одесі. Швидка доставка по Україні. Приємних Вам покупок і відмінного настрою!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 1850 л |
| Діаметр | 244 см |
| Ширина | 244 см |
| Висота | 76 см |
| Вага | 10 кг |
| Стан | Новий |
| Матеріал сходів | Метал |
| Глибина | 76 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 000 ₴




