
Intex 28202 (Диаметр 305 x Высота 76см) Каркасный бассейн Metal Frame Pool з фільтром картриджем
5 200 ₴
- В наявності
- Код: 28202
+380 (67) 865-06-22
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Басейн "Metal Frame" від Intex - це найкраще придбання для прекрасного відпочинку та відпочинку всієї родини.
Має доладну конструкцію.
Розрахований на дітей старше 6 років, чудово підійде для спільної гри кількох дітей та дорослих.
Має доладну конструкцію.
Розрахований на дітей старше 6 років, чудово підійде для спільної гри кількох дітей та дорослих.
Характеристики
Тип: каркасний.
Тип збірно-розбірного басейну: сезонний
Вік: 6+.
Об'єм: 4485 літрів (90% наповнення).
Зливний клапан: так.
Гідромасаж: ні.
Комплектація:Басейн,Насос-фільтр картриджний, інструкція зі збирання.
Розмір: 305х76 см.
Глибина: 76 см.
Вага: 19 кг.
Розмір коробки: 44.1 х 29.8 х 87.6 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 4485 л |
| Діаметр | 305 см |
| Ширина | 305 см |
| Висота | 76 см |
| Вага | 19 кг |
| Стан | Новий |
| Глибина | 76 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 200 ₴


