
Коптильня велика з нержавійки 305х550х280 1.5 мм
3 250 ₴
- В наявності
- Код: 035
Виготовляємо коптильні гарячого копчення для домашнього використання. Пропонуємо замовити якісну велику коптильню за доступною ціною. Вона містка, проста у використанні та догляді. Виріб універсальний, коптити у ньому можна будь-які продукти.
Копчені страви з магазину не завжди якісні, під час копчення можуть використовуватись синтетичні домішки для посилення смаку й аромату або прискорення приготування. Посилювачі смаку негативно впливають на якість продуктів, часте вживання яких шкодить здоров’ю. Якщо у вас є коптильня гарячого копчення, ви можете самостійно готувати смачні та апетитні закуски, обираючи лише свіжі та екологічно чисті продукти, не використовуючи рідкий дим та інші синтетичні домішки.
Щоб коптильня на 100% виконувала свою функцію та служила максимально довго, важливо обрати для її виготовлення якісний матеріал. Один з найкращих варіантів – це нержавіюча сталь. Наші вироби виготовлені з нержавіючої сталі товщиною 1,5 мм. Метал досить легкий, але міцний, витримує високі навантаження, служать довго, не втрачаючи властивостей, безпечний.
Коптильня великого розміру має два яруси. Конструкція складається з камери, решіток для продуктів та піддону для жиру. Кришка не плоска, а має форму будиночка, тому конденсат, який утворюється під час приготування, стікає по стінках у піддон. Розібравши конструкцію, ви досить швидко та легко зможете очистити її після використання. Рекомендується мити камеру, решітки та піддон після кожного використання, щоб під час наступного приготування не утворювався дим, продукти виходили смачними та ароматними. Мити коптильню слід звичайним засобом для миття посуду, не рекомендується використовувати абразивні засоби, які можуть подряпати поверхню.
Розміри великої коптильні з нержавіючої сталі:
- довжина – 550 мм;
- ширина – 305 мм;
- висота – 280 мм;
- вага – 15 кг.
Розміри камери зсередини:
- довжина – 500 мм;
- ширина – 250 мм;
- висота – 250 мм.
Також у нас представлені сталеві коптильні гарячого копчення інших розмірів.
Зробити якісну та безпечну коптильню самостійно непросто, для цього треба мати досвід роботи з металом, знайти сировину, яка має відповідні технічні характеристики, прикласти чимало зусиль. Ми пропонуємо замовити готову коптильню з нержавіючої сталі, виготовлену професіоналами.
Наші товари гарно виглядають, зручні в експлуатації, довговічні, безпечні. Коптильня досить містка, не потребує особливого догляду, універсальна.
Кілька причин замовити велику коптильню з нержавіючої сталі нашого виробництва:
- Функціональність. Коптильні від "ДИМОКРАЙ" допомагають максимально легко готувати смачні та ароматні копчені страви. Ви швидко опануєте процес приготування, зможете самостійно коптити м'ясо, ковбаси, рибу та інші продукти.
- Міцніть та надійність. Працюємо з якісною нержавіючою сталлю. Цей матеріал міцний, довговічний, не виділяє шкідливих речовин. Сировина проходить ретельну обробку.
- Дизайн. Коптильня виглядає лаконічно, має зручну та просту конструкцію, а кришка у формі будиночка запобігає потраплянню конденсату на продукти.
Перевагою великої коптильні є можливість одразу готувати близько 10-15 кг продуктів. Точна вага продуктів для одного завантаження залежить від їх об’єму.
Якщо ви шукаєте не просто коптильню, а й унікальну річ для себе або близьких, пропонуємо зробити гравіювання. Наносимо на коптильню лазерне гравіювання у вигляді будь-якого напису за вашим бажанням.
Коптіть продукти самостійно просто та легко! Замовляйте велику коптильню з нержавіючої сталі в інтернет-магазині "ДИМОКРАЙ" за кращою ціною. Гарантуємо високу якість товару, його відповідність вказаним на сайті характеристикам. Оформіть замовлення онлайн, додавши товар до кошика, вкажіть адресу доставки та контактні дані отримувача. Найближчим часом після отримання заявки ми зателефонуємо вам для підтвердження замовлення, докладніше розкажемо про товар та наше виробництво, відповімо на запитання.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип коптильні | Деревна |
| Тип копчення | Гаряче |
| Разове завантаження коптильні | 42278 (кг) |
| Кількість рівнів коптильні | 2 |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Товщина матеріалу | 1.5 мм |
| Джерело тепла | Відкритий вогонь |
| Джерело диму | Тріска, Тирса |
| Функція гриль, барбекю | Ні |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Решітка для продуктів | 2 шт. |
| Піддон для стікання жиру | 1 шт. |
| Гачки для підвішування риби | 5 шт. |
| Ніжки | Немає |
| Габаритні розміри | |
| Довжина коптильні | 550 мм |
| Ширина коптильні | 305 мм |
| Висота коптильні | 280 мм |
| Вага | 15 кг |
| Розміри коптильної камери | |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 250 мм |
- Ціна: 3 250 ₴









