
Дошка обробна торцева подвійна з піддоном 700х300х60 мм Gorillas BBQ DS56
3 800 ₴
- В наявності
- Код: 5497
+380 (67) 865-06-22
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Преміальні торцеві дошки з натурального дерева — ідеальний вибір для щоденного використання. Вони не туплять ножі, вирізняються міцністю, довговічністю та стильним виглядом. У комплекті також доступні кухонні набори з необхідним приладдям для зручного та безпечного приготування їжі. Практичні, екологічні та створені для справжнього задоволення від кулінарії.
Характеристики:
Довжина - 700 мм
Ширина - 300 мм
Товщина - 60 мм
Обробка дошки - масло вазелінове вищого очищення, гіпоалергенне, без запаху, кольору і смаку
Виробник - Gorillas BBQ
Ми здійснюємо швидку та зручну доставку по всій території України. Замовлення відправляємо щодня через надійні служби доставки: Нова Пошта, Укрпошта або інші за домовленістю. Ви можете обрати доставку до відділення або кур'єром прямо до дверей. Швидко обробляємо замовлення та надаємо номер накладної для відстеження.
Обробка дошки - масло вазелінове вищого очищення, гіпоалергенне, без запаху, кольору і смаку Виробник - Gorillas BBQ
Доставка по Україні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Дуб |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Товщина | 100 мм |
| Ручка | Немає |
| Колір | Коричневий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 100 мм |
| Нековзна основа | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Бортик по периметру робочої поверхні | Ні |
| Жолобок по периметру робочої поверхні | Так |
| Вбудована заточка для ножів | Ні |
| Кришка | Немає |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 800 ₴





