
Торцева обробна дошка велика 50х35х4 см DS2
2 000 ₴
- В наявності
- Код: 5043
+380 (67) 865-06-22
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Преміальні торцеві дошки з натурального дерева — ідеальний вибір для щоденного використання. Вони не туплять ножі, вирізняються міцністю, довговічністю та стильним виглядом. У комплекті також доступні кухонні набори з необхідним приладдям для зручного та безпечного приготування їжі. Практичні, екологічні та створені для справжнього задоволення від кулінарії.
Характеристики:
Матеріал - дуб
Ширина - 350 мм
Довжина - 500 мм
Товщина - 40 мм
Обробка дошки - масло вазелінове вищого очищення, гіпоалергенне, без запаху, кольору і смаку
Виробник - Gorillas BBQ
Ми здійснюємо швидку та зручну доставку по всій території України. Замовлення відправляємо щодня через надійні служби доставки: Нова Пошта, Укрпошта або інші за домовленістю. Ви можете обрати доставку до відділення або кур'єром прямо до дверей. Швидко обробляємо замовлення та надаємо номер накладної для відстеження.
Доставка по Україні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Дуб |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Товщина | 40 мм |
| Ручка | Немає |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 40 мм |
| Нековзна основа | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Бортик по периметру робочої поверхні | Ні |
| Жолобок по периметру робочої поверхні | Так |
| Вбудована заточка для ножів | Ні |
| Кришка | Немає |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 000 ₴






