
Торцева обробна дошка ясен/горіх 370х300х30 мм Gorillas BBQ DS55
1 310 ₴
- В наявності
- Код: 5399
+380 (67) 865-06-22
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Преміальні торцеві дошки з натурального дерева — ідеальний вибір для щоденного використання. Вони не туплять ножі, вирізняються міцністю, довговічністю та стильним виглядом. У комплекті також доступні кухонні набори з необхідним приладдям для зручного та безпечного приготування їжі. Практичні, екологічні та створені для справжнього задоволення від кулінарії.
Характеристики:
Характеристики:
Матеріал - ясен/горіх
Ширина - 300 мм
Довжина - 370 мм
Товщина - 30 мм
Обробка дошки - масло вазелінове вищого очищення
Виробник - Gorillas BBQ
Комплектація
Дошка торцева - 1 шт
Ми здійснюємо швидку та зручну доставку по всій території України. Замовлення відправляємо щодня через надійні служби доставки: Нова Пошта, Укрпошта або інші за домовленістю. Ви можете обрати доставку до відділення або кур'єром прямо до дверей. Швидко обробляємо замовлення та надаємо номер накладної для відстеження.
Доставка по Україні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Дерево |
| Довжина | 370 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Ручка | Немає |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 30 мм |
| Нековзна основа | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Бортик по периметру робочої поверхні | Ні |
| Жолобок по периметру робочої поверхні | Так |
| Вбудована заточка для ножів | Ні |
| Кришка | Немає |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 310 ₴




