Новинка 2025р.
Новий принт - Chevron.
Круглий каркасний басейн Intex 26746 (тип арт. 26322) CHEVRON PRISM FRAME™PREMIUM POOL доставляє особливу насолоду в теплі дні всій родині.
Його каркас з оцинкованих трубчастих стійок, сполучних куточків, перемичок швидко збирається. Поверхня всіх складальних деталей не іржавіє.
Басейн зроблений з ПВХ, що містить 3 шари (шар скловолоконної сітки, 2 шари ПВХ). При цьому застосований передовий метод його виготовлення (SUPER-TOUGH). Цей суперміцний матеріал володіє підвищеною довговічністю.
Басейн оснащений картриджним насос-фільтром продуктивністю 5678 л/год, картридж - тип A. даний насос-фільтр забезпечує очищення приблизно на 30% гірше, ніж піщаний.
Є також зручні сходи. Її міцні металеві стійки покриті якісною фарбою для тривалого запобігання від іржі.
Басейн також комплектується спеціальною підстилкою і тентом-кришкою. Включена в комплект підстилка, захищає дно. Крім того, її пористий матеріал запобігає скупченню води під днищем басейну. Тент ефективно оберігає воду від забруднення сміттям, пилу і від сонячних променів.
Внизу басейну є клапан для зручного швидкого зливу води.
Басейн не оснащений скіммером-системою поверхневого збору води на фільтрацію.
Каркасні сірі басейни Intex Ultra Frame Pool відрізняються від синіх басейнів METAL FRAME Pool більш товстою стінкою і більш посиленим каркасом.
Intex 26746, каркасний басейн 488 x 122 см CHEVRON PRISM FRAME™PREMIUM POOL купити за найкращою ціною в Києві, Харкові, Дніпрі, Львові, Полтаві, Одесі. Швидка доставка по Україні. Приємних Вам покупок і відмінного настрою!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 19160 л |
| Діаметр | 488 см |
| Ширина | 488 см |
| Висота | 122 см |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Гладке |
| Основні атрибути | |
| Матеріал драбини | Метал |
| Глибина | 1220 см |
| Фільтр | Картриджний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 000 ₴





